Про школу

АВТОШКОЛА "АКАДЕМІЯ" - це професійна автошкола, що використовує найсучасніші методики викладання. Ми взяли за основу базову програму навчання і багатющий досвід успішно працюючих автошкіл України та інших європейських країн, і розробили найбільш ефективну програму підготовки водіїв категорії «A», «B», «C», «D», «E». Ми подбали про те, щоб навчальний процес став доступним і захоплюючим. Головне призначення нашої автошколи - підготовка професійно-грамотного і надійного водія. Адже завтра ми з Вами будемо їздити по одних дорогах!

Наші цілі та завдання:
Навчити Вас правильно та безпечно керувати транспортним засобом.

Наші гарантії:
Висока якість підготовки, індивідуальний підхід і уважне ставлення до кожного слухача.
Автошкола здійснює підготовку водіїв категорії «A», «B», «C», «D», «E», гарантуючи незмінно високу якість навчання водінню. Запорукою відмінних результатів наших учнів на екзаменах ДАІ є:

- отримання теоретичних знань у висококваліфікованих фахівців
- активне використання в процесі навчання комп'ютерної техніки з сучасним мультимедійним програмним забезпеченням
- практичні уроки водіння на автомобілях вітчизняного та іноземного виробництва, з механічною і автоматичною КП. Всі автомобілі знаходяться у відмінному технічному стані.
- навчальні програми

Автошкола пропонує гнучкий графік навчання за обраною Вами програмою. Навчання в автошколі проводиться по кожній із форм: ранкова, денна, вечірня або вихідного дня. Зручне територіальне розташування навчальних класів та автодрому робить курси водіння в автошколі доступними навіть для дуже зайнятих людей.
скачать dle 10.3форекс портал для начинающих / бинарные опционы
НАШИ НОВИНИ
Опубликовано 13 октябрь 2014
Скидай на оптимальну швидкість опір повітря пропорційний квадрату швидкості Різниця в опорі повітря Вимикай двигун під час зупинок більш як на 5 секунд Читать далее...
Опубликовано 30 сентябрь 2014
    Автомобіль в сучасному світі, є не тільки невід'ємною частиною життя кожної людини, але і незамінним засобом пересування, за допомогою якого, Ви можете дуже швидко і головне з комфортом, опинитися в потрібний час у потрібному місці. Рано чи пізно, людина приймає рішення Читать далее...