ІСПИТИ

Елементи іспиту присутні на кожному класному занятті. Результати усних та письмових контрольних опитувань фіксуються викладачем і вже за місяць до закінчення навчання можна робити висновок про рівень підготовки учня. На третій місяць навчання учень має виконати на високому рівні декілька підсумкових письмових робіт з Правил дорожньго руху, безпеки дорожнього руху та будови і експлуатації автомобіля. Викладач бачить учня "як на долоні" і є можливість повністю виключити випадок отримання "щасливого білету". Тільки добре розуміння всіх тем є позитивним результатом.

Щоб досягти успіху, треба починати вчитися з того дня, як тільки учень завітав до автошколи і отримав домашні завдання на весь курс. Наприклад: робота з екзаменаційними білетами ДАІ, перечитування ПДР та іншої літератури є домашньою роботою. В класі є багато більш корисних завдань.

Пропускати уроки, відкладати навчання "на потім" не рекомендується! Потрібно ефективно використовувати кожну мить співпраці зі спеціалістом.

Треба розуміти, що добрі знання значно покращують стан учня на уроках з практичного водіння автомобіля. А слабкі знання знижують ефективність занять з інструктором, бо учень постійно потребує підказок.

Потрібно періодично повертатися до раніше засвоєного матеріалу та повторювати його, бо при первинній підготовці матеріал засвоюється ненадійно. При повторному проходженні матеріалу учень змінює погляд на деякі, можливо, нецікаві раніше речі, починає розуміти їх по-новому.

Висновок про остаточну підготовку учня дають викладач та інструктор з якими він працював. Вони не мають права на помилку!

Учень, який виконав навчальний план і довів свою спроможність безпечно керувати транспортним засобом, в призначений день складає іспити у ВРЕР міста Полтава.

Іспити приймаються за інструкцією МВС України від 07.12.2009 р.

Теоретичний іспит у відділку реєстраційно-екзаменаційної роботи (ВРЕР) управління ДАІ МВС України кандидат у водії складає на комп'ютері: 20 хвилин, 20 питань і не більше двох помилок, щоб скласти іспит успішно. Може застосовуватися як "харківський" так і "київський" або ж навіть змішаний варіант білету! Іспит з водіння складається після успішного рішення білету. Автомобіль - той же на якому проводилося навчання (механічна чи автоматична коробка передач - немає різниці). Результат іспиту може бути незадовільним із-за порушення дисципліни і невиконання розпорядження інспектора (аудитора)! Важливо знати, що на баланс автошколи і спеціаліста, що навчав водія зараховується тільки результат складання учнем теоретичного та практичного іспитів з першого разу! Спеціалісти, що готували учня несуть відповідальність, аж до позбавлення права навчати, у випадку скоєння випускником ДТП у майбутньому! ДАІ не збирається брати відповідальність на себе за можливий неякісний прийом іспитів!

Варто зазначити, що у десяти групах, які випускалися у минулому 2013 році, в середньому 18 із 20 учнів своєчасно допускалися до іспитів у ВРЕР. З них, з першого разу, теорію та практику не складав 1 учень.
Результати абсолютно прозорі, - без хабарів, використання зв'язків... Ці речі в автошколі "АКАДЕМІЯ" категорично заборонені!

скачать dle 10.3форекс портал для начинающих / бинарные опционы
НАШИ НОВИНИ
Опубликовано 13 октябрь 2014
Скидай на оптимальну швидкість опір повітря пропорційний квадрату швидкості Різниця в опорі повітря Вимикай двигун під час зупинок більш як на 5 секунд Читать далее...
Опубликовано 30 сентябрь 2014
    Автомобіль в сучасному світі, є не тільки невід'ємною частиною життя кожної людини, але і незамінним засобом пересування, за допомогою якого, Ви можете дуже швидко і головне з комфортом, опинитися в потрібний час у потрібному місці. Рано чи пізно, людина приймає рішення Читать далее...